elvan@elvan.com.tr

0212 592 32 00

Türkçe
  • Türkçe
  • English
  • عربى

Kullanım Koşulları

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren her türlü ticari ve teknik bilgiler, formüller, özellikler ve diğer her türlü bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketlerine aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İnternet sitesindeki İçerik üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan içerik herhangi bir ticari ve kişisel amaçla kullanılamaz.

Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilmiş olan bağlantılar, ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına götürebilmektedir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya kullanımı ile ilgili olarak ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri hiç bir sorumluluk üstlenmemektedir. ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri, bağlantısı verilen sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişiminden veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri, bu sitede yer alan İçeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmemektedir. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayarınızda veya erişimde kullandığınız diğer aletlerde meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz.

İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler,  ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri, iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir. Sitemiz kullanıcısı bunu en baştan kabul etmiş sayılmaktadır.

18 yaşından küçüklerin, ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketlerine ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi paylaşmalarından ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri sorumlu tutulamaz.