elvan@elvan.com.tr

0212 592 32 00

Türkçe
  • Türkçe
  • English
  • عربى

Gizlilik Politikası

ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri, site ziyaretçileri tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isim, elektronik posta adresi, iş ve ev adresi, telefon numarası ve sair kişisel verilerinizi  (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kişisel verilerin gizliliği kapsamından kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.
ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar/bildirimler göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları veya ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel Bilgilere, sadece ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketlerinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilciler erişebilecektir. ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak ve daha iyi hizmet vermek amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki kullanım, yayınlama dâhil olmak üzere her türlü haklar ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketlerine aittir.

ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş veya bağlı şirketleri, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermemektedir. Bu konuda tüm internet sitemiz kullanıcılarını dikkatli olmaları konusunda uyarırız.